ΣΧΟΛΙΚΗ-ΧΡΟΝΙΑ 2016-2017
Γυμνάσιο-Ελεούσας-Ιωαννίνων

Καθηγητές - Υπεύθυνοι Τμημάτων

Τμήμα Υπεύθυνος Καθηγητής
Α1 Πολυζώης Χρήστος
Α2 Ρούσσου Ειρήνη
Α3 Αντωνιάδου Ευθαλία
Α4 Σπαθάρη Άννα
Β1 Βλάχου Πανάγιω
Β2 Στεριάδη Πολυξένη
Β3 Κουκουνούρης Κωνσταντίνος
Γ1 Κανελλόπουλος Σταμάτιος
Γ2 Μαυρομιχάλη Άννα
Γ3 Τσουμάνη Βαϊτσούλα
Γ4 Ζάκκα Ουρανία

Καθηγητές

ΠΛΑΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΑΣΕΤΕΜ, ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ,
ΒΛΑΧΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ, ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ,
ΑΒΡΑΜΗ-ΝΤΑΡΑ ΣΟΓΙΑ, ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ,
ΑΛΕΞΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ,
ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ, ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ,
ΒΑΡΒΑΡΕΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΘΕΟΛΟΓΟΙ,
ΒΛΑΧΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ,
ΒΛΑΧΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩ, ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ,
ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ,
ΓΚΡΕΜΟΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ, ΝΟΜΙΚΟΙ-ΠΟΛ. ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ,
ΓΟΥΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ, ΚΑΛΩΝ ΤΕΧΝΩΝ,
ΖΑΚΚΑ ΟΥΡΑΝΙΑ, ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ,
ΚΑΜΠΟΣΙΩΡΗ ΜΑΡΙΝΑ, ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ,
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ, ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ,
ΚΑΝΤΖΕΛΗ ΣΟΦΙΑ, ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ,
ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ, ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ,
ΚΑΣΣΕΛΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Α.Ε.Ι.
ΚΑΤΣΕΝΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ, ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ,
ΚΟΥΚΟΥΝΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ,
ΜΑΚΟΥ ΙΟΥΛΙΑ, ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΠΤΥΧ. ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ,
ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗ ΑΝΝΑ, ΓΕΩΛΟΓΟΙ,
ΜΑΥΡΟΣΚΟΥΦΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, ΠΛΗΡΟΦΟΙΚΗΣ Α.Ε.Ι.
ΜΠΑΚΑΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑ, ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ,
ΜΠΟΖΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ ΑΣΕΤΕΜ,
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ,
ΠΑΠΠΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, ΘΕΟΛΟΓΟΙ,
ΠΕΛΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΑΣΕΤΕΜ,
ΠΟΛΥΖΩΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ,
ΡΟΥΣΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗ, ΒΙΟΛΟΓΟΙ,
ΣΚΟΥΛΙΚΑΡΙΤΗ ΑΡΕΤΗ, ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ,
ΣΠΑΘΑΡΗ ΑΝΝΑ, ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ,
ΣΤΕΡΙΑΔΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ, ΦΥΣΙΚΟΙ,
ΤΣΟΥΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ, ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΙ ΤΕΙ-ΚΑΤΕΕ,
ΤΣΟΥΜΑΝΗ ΒΑΙΤΣΟΥΛΑ, ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ,
ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ, ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ,

Μαθητές - ΤΑΞΗ Α

Φωτογραφία Α τάξης

Τμήμα Α1

Αλεξίου Γεώργιος, Ευάγγελος,
ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ,
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,
ΑΡΓΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΣΩΚΡΑΤΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,
Βαγγελή Γεωργία, Νικόλαος,
Βαγγελής Μιχαήλ, Δημήτριος,
Βάσιος Αγγελος, Νικόλαος,
ΓΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ,
Γεωλδάση Αγάπη, Πέτρος,
Γεωλδάση Βασιλική, Γεώργιος,
Γκούντα Αθανασία, Ευστράτιος,
Γκουρογιάννης Ευάγγελος, Σπυρίδων,
Γκρέμος Ιωάννης, Αλέξανδρος,
Γκρέμος Μιχαήλ, Σπυρίδων,
ΓΚΡΟΠΑΣΙ ΛΟΥΝΑ, ΑΡΑΝΙΤ,
Γραβάνη Καλλιόπη, Ευάγγελος,
ΖΗΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ,
Ζώτος Ελευθέριος, Δημήτριος,
ΚΑΚΑΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,
ΚΡΑΣΚΑ ΕΛΕΝΗ, ΦΩΤΙΟΣ,
ΜΕΝΙΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,

Τμήμα Α2

Ευσταθίου Παναγιώτης, Αρχοντής,
Ζήγος Γεώργιος, Ευάγγελος,
Ζήγου Χριστίνα, Ιωσήφ,
Ζήγου Χρυσάνθη, Ευάγγελος,
ΖΗΣΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ, ΣΤΑΥΡΟΣ,
ΖΙΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,
Ζυγούνας Γεώργιος, Χαρίλαος,
ΚΑΜΠΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ,
ΚΑΡΑΚΑΤΣΙΑΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΣΩΤΗΡΙΟΣ,
Καραπέτσης Αγγελος, Αλέξανδρος,
ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ, ΛΑΜΠΡΟΣ,
Μεχμετάι Γκρασιέλα, Ντριτάν,
ΜΙΧΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,
Μπόμπορη Ελένη, Κωνσταντίνος,
Μυλωνάς Γεώργιος, Περικλής,
Μυλωνάς Λάμπρος, Περικλής,
ΣΑΝΝΑ ΚΛΕΙΩ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ,
Σταμούλης Σταύρος, Λάμπρος,
ΤΑΦΑ ΜΕΝΤΙ, ΝΤΡΙΤΑΝ,
ΤΖΑΡΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, ΚΩΝ/ΝΟΣ,
ΤΣΙΤΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ,
ΧΑΤΖΗ ΕΥΔΟΞΙΑ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ,

Τμήμα Α3

Κεφάλας Χρυσοβαλάντης, Αναστάσιος,
Κόκκος Σπυρίδων, Κωνσταντίνος,
Κότσα Λεντγιάν, Μαρτίν,
ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΜΙΧΑΗΛ,
ΛΙΛΕ ΘΕΟΔΩΡΑ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,
ΛΙΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,
Μακρή Σοφία, Ιωάννης,
Μαλάμη Αθηνά, Γεώργιος,
ΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ, ΣΠΥΡΙΔΩΝ,
ΜΑΝΟΥΣΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ, ΜΑΝΟΥΣΗΣ,
ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,
ΜΗΤΣΗ ΕΥΤΥΧΙΑ, ΓΙΩΡΓΟΣ,
ΜΠΑΛΑΦΑ ΣΟΦΙΑ, ΙΩΑΝΝΗΣ,
ΜΠΑΝΔΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,
ΜΠΑΡΚΟΥΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΠΟΛΥΞΕΝΗ, ΤΙΜΟΛΕΩΝ,
ΜΠΑΡΚΟΥΤΑ ΕΙΡΗΝΗ, ΤΙΜΟΛΕΩΝ,
ΜΥΛΩΝΑ ΜΑΡΙΑ, ΙΩΑΝΝΗΣ,
Νούσης Ραφαήλ, Γεώργιος,
ΝΤΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΛΕΟΝΑΡΝΤ,
ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ,

Τμήμα Α4

ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΑΛΚΗΣΤΗ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,
Παππά Ελευθερία, Νικόλαος,
Ράρρα Χριστίνα, Γεώργιος,
Ρούβαλη Ναθαλία, Ιωάννης,
ΣΙΝΓΚ ΚΙΜΡΑΝ, ΣΟΥΚΝΤΙΠ,
ΣΙΝΓΚ ΧΑΡΚΑΜΑΛ, ΤΖΑΣΜΠΙΡ,
ΣΙΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ,
Σκουλικαρίτη Σοφία, Γεώργιος,
Σταμούλης Λάμπρος, Παναγιώτης,
Στέφου Σταυρούλα, Θεόδωρος,
Σωτηρίου Νικόλαος-Παναγιώτης, Χρήστος,
ΤΑΣΙΟΥΛΑ ΗΡΩ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,
ΤΑΣΣΗ ΜΙΡΑΝΤΑ-ΘΕΟΔΩΡΑ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ,
ΤΑΣΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ,
Τζάρρα Παρασκευή, Ιωάννης,
ΤΖΩΡΤΖΗ ΦΙΛΟΘΕΗ-ΑΝΝΑ, ΜΙΧΑΗΛ,
ΤΟΖΙΟΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΜΑΡΙΟΣ,
Τσέκα Χαρά-Λαμπρινή, Θωμάς,
ΤΣΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ,
ΤΣΙΤΣΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΧΑΡΙΣΗΣ,

Μαθητές - ΤΑΞΗ Β

Φωτογραφία Β τάξης

Τμήμα Β1

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ,
ΑΡΓΥΡΗ ΜΑΡΙΑ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ,
Βαγγελής Αγγελος Παναγιώτης,
ΒΑΝΟΥΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ, ΣΠΥΡΙΔΩΝ,
ΒΕΪΣ ΜΕΡΓΙΕΜΕ, ΦΛΟΡΙ,
Βενέτης Σωτήριος, Αλέξανδρος,
ΒΟΣΕΛΑ ΖΕΓΚΙΝΕ, ΑΝΤΡΙΑΤΙΚ,
Γκατζιάνης Παύλος, Γεώργιος,
Γκόνης Χρήστος, Κωνσταντίνος,
Γκούντας Θωμάς, Δημήτριος,
Γκρέμος Ηλίας, Αλέξανδρος,
ΖΩΗ ΕΛΕΝΗ, ΑΝΤΩΝΙΟΣ,
ΖΩΗ ΝΙΚΟΛΙΝΑ, ΠΕΤΡΟΣ,
ΙΩΣΗΦ ΑΝΝΑ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ,
ΚΑΡΑΜΑΡΟΥΔΗ ΑΣΠΑΣΙΑ-ΜΑΡΙΑ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ,
Καρβούνης Μάριος-Βασίλειος, Χριστόδουλος,
Καρβούνης Νικόλαος, Χριστόδουλος,
ΚΑΡΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ,
Κέντρου Ναταλία-Ευσταθία, Κωνσταντίνος,
ΚΟΤΙΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ, ΚΩΝ/ΝΟΣ,
Κώστα Χριστίνα, Νικόλαος,
ΛΑΜΑ ΗΛΙΡΙΑΝ, ΣΚΕΛΚΙΜ,
ΝΤΟΝΤΟΒEΤΣΙ ΕΜΙΛIANO, ΦΑΡI,

Τμήμα Β2

ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ ΙΑΣOΝΑΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,
ΚΟΥΡΓΙΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ,
Κούργιας Λάμπρος, Δημήτριος,
ΚΩΛΕΤΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ,
Κωτσίνας Αλέξανδρος, Ευάγγελος,
Λαμπράκης Χρήστος, Γεώργιος,
ΛΩΛΑΣ ΣΤΡΑΤΗΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ,
ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, ΑΝΔΡΕΑΣ,
Μπαλάσκας Θεμιστοκλής, Ευάγγελος,
Μπανδέλη Αθηνά-Θεοδώρα, Ιωάννης,
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ, ΧΡΗΣΤΟΣ,
Παππάς Ιάσων, Παναγιώτης,
ΠΙΡΠΙΛΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ,
Πίσπας Γεώργιος, Δημήτριος,
ΡΑΡΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ,
Τζάρρας Ιωάννης, Αλέξιος,
ΤΖΑΤΖΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ,
Τσίπη Νεφέλη, Γρηγόριος,
ΤΣΟΥΜΑΝΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ,
ΥΜΕΡΑΛΙΛΑΪ ΚΙΑΖΙΜ, ΓΚΡΑΜΟΣ,
Φακιόλας Νικόλαος, Παύλος,
Χίου Εμμανουήλ, Νικόλαος,

Τμήμα Β3

Βαγγέλη Κωνσταντίνος, Αρτάν,
ΛΟΥΤΣΑ ΖΙΝΙ, ΜΠΟΥΓΙΑΡ,
Μπούκα Νεφέλη, Ιωάννης,
Μπουκουβάλας Αλέξανδρος, Κωνσταντίνος,
ΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ,
Παπαντωνίου Δημήτριος, Αντώνιος,
Παρτάλης Θεόδωρος-Δημήτριος, Χρήστος,
Πεζοδρόμου Αικατερίνη, Ιωάννης,
ΠΡΙΦΤΗ ΡΟΜΠΕΡΤ, ΚΩΣΤΑΝΤΙΝ,
ΣΔΟΥΚΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ,
ΣΙΑΦΑΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ, ΣΤΕΦΑΝΟΣ,
ΣΙΑΦΑΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ,
Σταύρου Ιωάννης, Σταύρος,
ΣΤΥΛΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ, ΙΩΑΝΝΗΣ,
Τζουμερκιώτης Ιωάννης, Γεώργιος,
ΤΣΕΛΕΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΖΑΧΑΡΙΑΣ,
ΤΣΕΛΕΦΗΣ ΦΩΤΙΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ,
ΤΣΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΕΥΤΥΧΙΑ, ΙΩΑΝΝΗΣ,
ΦΑΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,
ΦΑΚΑ ΣΟΦΙΑ, ΜΑΤΘΑΙΟΣ,
Φαρμάκης Σωτήριος, Αναστάσιος,
ΧΑΛΙΑΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,

Μαθητές - ΤΑΞΗ Γ

Φωτογραφία Γ τάξης

Τμήμα Γ1

Μαθητές Γ1

Αλλα-Γκαμπού Ζάχρα-Ελισάβετ, Αλέξανδρος-Αμιν,
Γεωργομήτρου Νεφέλη-Τριανταφυλλιά, Γεώργιος,
Γκόγκος Μιχαήλ-Σταύρος, Παναγιώτης,
Γκούνης Γεώργιος, Νικόλαος,
Ζήγος Ιωάννης, Ευάγγελος,
Ζιώγα Αλεξάνδρα, Δημήτριος,
Ζώης Λάμπρος, Χρήστος,
Θωμάς Αναστάσιος, Γεώργιος,
Ιωαννίδη Μαρία, Ιωάννης,
Ιωάννου Αγγελική, Γεώργιος,
Καράτζιος Αλέξανδρος, Δημήτριος,
Κατσίνα Μαρίνα, Κωνσταντίνος,
Καψάλης Κωνσταντίνος, Γεώργιος,
ΚεβάνηΑντζελα Κελιργιάν,
Κότικα Χαρίκλεια, Οδυσσεύς,
Κούκιο Αρμπρί, Φεστίμ,
Κούργιας Γρηγόριος, Δημήτριος,
Κούργιας Ορέστης, Γεώργιος,

Τμήμα Γ2

Μαθητές Γ2

Λαβδανίτης Ευάγγελος, Γεώργιος,
Μάνθος Γεώργιος-Παναγιώτης, Δημήτριος,
Μανούσης Δημήτριος, Αναστάσιος,
Μουχαμέτι Εργκίλ, Περπαρίμ,
Μπάλλας Ηλίας-Χρήστος, Σπυρίδων,
Μπλίζος Γεώργιος, Παναγιώτης,
Μυλωνάς Λάμπρος, Ευάγγελος,
Νασούλας Δημήτριος, Νικόλαος,
Ντιλμπογιάν Χρήστος, Αράμ,
Παλαιοπάνος Παναγιώτης, Γεώργιος,
Παναγιώτου Χαρίκλεια, Ευάγγελος,
Πανταζή Ιωάννα, Δημοσθένης,
Πανταζή Λαμπρινή, Δημοσθένης,
Παπαγιάννη Λουκία, Δημοσθένης,
Παπαδημητρίου Ελευθερία-Νεκταρία, Κωνσταντίνος,
Παπαδημητρίου Ηλίας, Νικόλαος,
Παπαδημητρίου Μαρία-Αποστολία, Κωνσταντίνος,
Παπάζογλου Λάζαρος, Στυλιανός,

Τμήμα Γ3

Μαθητές Γ3

ΠΑΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ,
Πάσκος Δημήτριος, Γρηγόριος,
Πάσκος Χρήστος, Γρηγόριος,
Πατούνας Δημήτριος, Βασίλειος,
Πεπόνη Αικατερίνη, Ευάγγελος,
Πεπόνης Ιωάννης, Ευάγγελος,
Πίσπα Βασιλική, Στέργιος,
Ρίζου Βασιλική, Χρήστος,
Σινγκ Σουκντίπ, Ρεσάμ,
Σπύρου Παρασκευή, Θωμάς,
Σταύρου Νικόλαος, Σταύρος,
Τάσσης Αδάμ, Ιωάννης,
Τζάρρας Αγγελος, Γεώργιος,
Τζιάλλας Ραφαήλ-Γεώργιος, Αθανάσιος,
Τζίμα Αικατερίνη, Ιωάννης,
Τσιάρα Μαρία, Βασίλειος,
Τσούμπρη Σταματέλλα, Βασίλειος,
Φαρμάκη Χρυσούλα, Αθανάσιος,
Χαρλάς Ιάσων, Βασίλειος,

Τμήμα Γ4

Μαθητές Γ4

Βαγγελή Ευσταθία, Παναγιώτης,
Βασιλάκη Μαρίνα, Σταύρος,
Βλάχος Πολυχρόνης, Μιχαήλ,
Γκάνης Αλέξιος, Παναγιώτης,
Γούλας Σπυρίδων, Δημήτριος,
Δημητρούλα Αικατερίνη-Βασιλεία, Σωκράτης,
Θεοδοσίου Γεώργιος, Βασίλειος,
Κούρου Χριστίνα, Παναγιώτης,
ΛΑΜΑ ΚΛΟΝΤΙΑΝΑ, ΣΚΕΛΚΙΜ,
Μανούση Βασιλική, Μανούσης,
ΜΑΝΟΥΣΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ,
Μόσχου Δήμητρα-Αρτεμισία, Χαρίλαος,
Μούτα Χριστίνα-Ελευθερία, Γεώργιος,
Ντόντης Πέτρος, Ηλίας,
Πανταζή Ιωάννα-Νεφέλη, Κωνσταντίνος,
Σταμάτης Χρήστος, Χαρίλαος,
Τζιάλλας Ευάγγελος-Ιωάννης, Κωνσταντίνος,
ΤΖΙΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,
Τσιούρη Γεωργία, Ευάγγελος,

Δράσεις 2016-2017

Πατήστε εδώ